Polowanie Hubertowskie 4 listopada 2017

Polowanie Hubertowskie 4 listopada 2017

Szanowne Koleżanki i Koledzy,  nadchodzi dzień naszego Patrona – Św. Huberta  kiedy jak co roku, spotykamy się na corocznym, uroczystym polowaniu Hubertowskim. W tym roku nasze zbiorowe łowy ku czci naszego patrona św. Huberta odbędą się  w sobotę 4 listopada 2017 roku.  Zbiórka o godz. 8:00 w stanicy w Wiączeminie.  Polować z nami będą zaproszeni goście, których będziemy chcieli podjąć staropolskim obyczajem – gościnnie, z otwartymi ramionami.

Zadbajmy wszyscy o to, aby święto naszego patrona po raz kolejny dało nam okazję do udowodnienia, że łowiectwo to po trzykroć koleżeństwo / towarzystwo – jak kto woli. Tym bardziej w tym dniu, w dniu tego uroczystego polowania, niech wszystkie niesnaski, swary, spory, i inne niegodne nas – myśliwych przywary poszły na bok, w zapomnienie;  aby ten dzień pięknymi łowami, wynagrodził nam wszystkim trud polowaczki. ;-)) 

Ze względu na kwestie organizacyjne prosimy o kontakt  i poinformowanie o swojej obecności prowadzących polowanie, nie później niż na 4 dni przed polowaniem – prowadzący: Marcin Nowicki i Piotr Tartakowski.

Prosimy o punktualne przybycie, aby możliwa była odprawa zgodnie z założeniami. Po zakończeniu polowania, zaplanowana jest uroczysta, tradycyjna biesiada myśliwska.

Do zobaczenia w sobotę!

                                                                                                 Darz Bór